KONCERT ODWOŁANY!!!

11 października 2020, niedziela, g. 11:00, sala kameralna

MUZYCZNE SPOTKANIA
Z PGE ENERGIA CIEPŁA S.A


JESIENNE MUZYKOWANIE

MARIA CYWICKA skrzypce
KAROLINA GAJDA skrzypce
ANNA LENCKOWSKA altówka
KRZYSZTOF GAJDA tuba

AGNIESZKA NOWAK-ZAGÓRA prowadzenie

kup bilet on-line


Podczas koncertu usłyszymy najbardziej frapujące i najpełniej oddające odgłosy jesieni fragmenty utworów muzycznych. Artyści wspólnie z publicznością postarają się naśladować jesienne dźwięki. Mimo, że ta pora roku przywodzi na myśl melancholię i nostalgię, to jednak w czasie koncertu najmłodsi nie będą mogli narzekać na nudę!

Koncert dla dzieci od lat 4

MARIA CYWICKA
Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, ukończonej pod kierunkiem prof. Tadeusza Kochańskiego. Do pracy w kieleckiej Orkiestrze zaangażo¬wała się w 2004 r. Obecnie jest solistką grupy skrzypiec. Swoje powołanie realizuje także w zespole MAAK Group. Nauczycielka w PZSM.

KAROLINA GAJDA
Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie prof. Teresy Głąbówny i prof. Mieczysława Szlezera. Pracę w Filharmonii Świętokrzyskiej rozpo¬częła w 2008 r. jako muzyk tutti, a następnie koncertmistrz II skrzypiec. Obecnie jest II koncertmistrzem orkiestry. Wspólnie z koleżankami współtworzy kwartet MAAK Group. Jest na¬uczycielką w kieleckiej Szkole Muzycznej.

ANNA LENCKOWSKA
Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku. W Orkiestrze Filharmonii Świętokrzyskiej zasiada w grupie altówek. Jest współzałożycielką kwar¬tetu MAAK Group. Zajmuje się także pedagogiką, uczy w kieleckiej Szko¬le Muzycznej.

KRZYSZTOF GAJDA
Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie tuby st. wy¬kładowcy Andrzeja Czechowskiego. Ukończył również w tej samej uczelni studia podyplomowe na kierunku instrumentalnym w klasie Zdzisława Stolarczyka. Obecnie pracuje w Orkiestrze Filharmonii Świętokrzyskiej jako muzyk-tubista. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Puzonistów i Tubistów.

AGNIESZKA NOWAK-ZAGÓRA
Flecistka Filharmonii Świętokrzyskiej. Prowadzi audycje muzyczne w szkołach na terenie województwa świętokrzyskiego, koncerty z cyklu Akademia Melomana oraz familijne, a także okrasza słowem koncerty symfoniczne i kameralne odbywające się w Kielcach i innych miastach regionu. Bierze udział w cyklach muzycznych: Z muzyką przez wieki, Zamkowe spotkania z muzyką oraz w festiwalach Jeunesses Musicales.


PGE Energia Ciepła S.A. Mecenas Filharmonii Świetokrzyskiej im. O. Kolberga


strona główna

Październik 2020