10 kwietnia 2016, niedziela, g. 11:00, sala koncertowa

AGNIESZKA PRYLIŃSKA reżyseria

ARTUR "PANDA" JAKÓBIK muzyka

Dla dzieci od lat 3

Interaktywne, edukacyjne przedstawienie muzyczno-teatralne dla najmłodszych. Publiczność zostanie zaproszona do świata przygód dwóch wesołych krasnali, którzy wraz z Dziadkiem Poziomką starają się chronić las przed różnymi niebezpieczeństwami. W tę ich magiczną krainę przeniesie nas piękna, bajkowa scenografia, kolorowe kostiumy, ciekawe rekwizyty i niezwykła muzyka.

Pewnego słonecznego dnia w Brzozowym Gaju pojawia pożar, który szybko zbliża się do Bukowego Boru. Ucierpieć może nie tylko piękna zielona przyroda, ale także wszystkie zwierzęta. Na pomoc krasnalom przybywają: muzykalna sowa, nadpobudliwy zając-niemowa oraz trzmiele Bzyk i Bzzzyk. Wszyscy wspólnie próbują powstrzymać żywioł. Okazuje się jednak, że leśni mieszkańcy poradzić mogą sobie tylko przy pomocy młodej widowni…

TEATR QUADRO
Teatr Quadro to grupa młodych ludzi, którzy z niezwykłą pasją i zaangażowaniem tworzą spektakle dla dzieci i młodzieży. Premiery wystawiali na scenie krakowskiego Dworku Białoprądnickiego we wrześniu 2014. Od tego czasu spektakle cieszą się dużym uznaniem i powodzeniem. Oprócz spektakli teatralnych Teatr organizuje imprezy edukacyjno-ekologiczne, szkolenia i prelekcje dla dzieci i młodzieży na terenie całego kraju. Teatr Quadro zatrudnia profesjonalnych i wykwalifikowanych aktorów, mających w swoim dorobku kilkuletnie doświadczenie w pracy scenicznej z dziećmi i młodzieżą. W spektaklach posługują się najwyższej jakości sprzętem nagłaśniającym i oświetleniowym. Piękną scenografię oraz kostiumy wzbogacają efektami ultrafioletowymi. Chętnie wykorzystują elementy teatru cieni oraz lalek w celu prezentacji rożnych form teatralnych.