8 grudnia 2019, niedziela, g. 11.00, sala koncertowa

Role ekranowe:
ZBIGNIEW WODECKI skrzypce
MAΔORZATA OSTROWSKA 酥iew

Nowatorski, multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci, m這dzie篡 i doros造ch pe貫n muzyki, magii, intryg i dobrego humoru. W po這wie jest to film, a w po這wie tradycyjna sztuka teatralna. Na ekranie pojawi si m.in. Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) oraz dobra wr騜ka Polihymnia (Ma貪orzata Ostrowska). Natomiast na scenie zobaczymy Kr鏊ika Rapera, Kapelusznika Jazzmana, Ksi篹n Atonali, komputerowego Wirusa, pe軟ego z造ch zamiar闚 intryganta Trytona oraz tytu這w Alicj.
Widowisko ma walor edukacyjny – podr騜uj帷 po Kr鏊estwie Muzycznej Magii g堯wna bohaterka, a tym samym publiczno嗆, odkrywa tajemniczy 鈍iat d德i瘯闚…
Dla os鏏 od lat 3 do 103

FILHARMONIA FUTURA
Lubi prowokowa. Prowokowa do s逝chania dobrej muzyki. A 瞠 Miko豉j Blajda i Sylwia Lorens maj i fantazj, i odwag, postanowili stworzy pierwsz w Polsce niezale積 filharmoni. Wierz, 瞠 to strza w dziesi徠k. Do swoich projekt闚 anga簑j znanych muzyk闚, jak: Ma貪orzata Ostrowska, Ewa Romaniak, Leszek Wi郾iowski „Hefi”.
Tworz widowiska, koncerty i spektakle muzyczne. Korzystaj帷 z nowoczesnych technologii 陰cz klasyk z nowoczesno軼i. Wyr騜niaj si autorskimi projektami, kt鏎ych istotn cz窷ci s starannie przygotowane wizualizacje, scenografia, kostiumy, choreografia i oprawa 鈍ietlna.
Ich koncerty obejrza這 w Polsce ponad 80000 widz闚. Wyst瘼owali w takich firmach i instytucjach kultury, jak m.in.: Alior Bank, Manufaktura 鏚zka, Polska Press, Okr璕owa Izba Radc闚 Prawnych, Estrada Rzeszowska, Filharmonia Podkarpacka, Ba速ycka, Toru雟ka Orkiestra Symfoniczna. Zaufali im wybitni arty軼i, m.in.: Ma貪orzata Ostrowska, Jerzy Stuhr, Zbigniew Wodecki, Mateusz Zi馧ko, Piotr Cugowski, Ma貪orzata Walewska, Marek Piekarczyk, Micha Szpak, Damian Ukeje i wielu innych. Oferta Filharmonii Futura jest niezwykle zr騜nicowana: rock, pop, jazz, operetka, musical, spektakle dla dzieci oraz o charakterze familijnym. Wykonuj entuzjastycznie przyjmowan klasyk lat 80. i 90. w nowoczesnej oprawie, z udzia貫m artyst闚 gwarantuj帷ych najwy窺zy profesjonalny poziom.

SYLWIA LORENS
如iewaczka operowa, absolwentka krakowskiej Szko造 Wokalno-Aktorskiej (dyplom z wyr騜nieniem). Jest wsp馧za這篡cielk (wraz z Miko豉jem Blajd) Filharmonii Futura, pierwszej niezale積ej filharmonii w Polsce.
Jako solistka znana jest z niezwykle energetycznych interpretacji klasyki operowej i musicalowej. W repertuarze posiada tak瞠 utwory filmowe, operetkowe oraz piosenki aktorskie. P造ta artystki Romanca operowo, nagrana wraz z zespo貫m „Romanca”, zdoby豉 w 2014 status platynowej. W 2018 premier mia豉 pierwsza solowa p造ta 酥iewaczki pt. Barcelona z go軼innym udzia貫m Mateusza Zi馧ko.

MIKOxJ BLAJDA
Dyrygent, aran瞠r, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Pomys這dawca i szef artystyczny Filharmonii Futura, pierwszej w Polsce niezale積ej filharmonii. Tw鏎ca projekt闚: „Symphonica”, „Upi鏎 w operetce”, „Beethoven Electric 3D”, „Szeherezada”, “Rock Poezji”, “Rock of Poland”, „Alicja w Krainie Muzycznej Magii”, „Electropop Orchestra”. Jako dyrygent wsp馧pracowa z najwybitniejszymi polskimi tw鏎cami muzyki filmowej i teatralnej oraz z orkiestrami. Jako instrumentalista, aran瞠r, kompozytor i kierownik muzyczny pracowa przy produkcji muzyki do wielu film闚, seriali, spektakli teatralnych i s逝chowisk radiowych.

Grudzie 2019