Strona główna | Imprezy zewnętrzne

Uprzejmie informujemy, że organizatorem niżej wymienionych imprez
nie jest Filharmonia Świętokrzyska.
W związku z tym Filharmonia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany programów,
terminów lub odwołanie poszczególnych imprez.15 października (poniedziałek), godz. 12.00, Sala Koncertowa

NARODOWE ŚPIEWANIE

Narodowe Śpiewanie Zapraszamy na koncert Chórów Regionu Świętokrzyskiego Projektu Akademia Chóralna.
6 chórów, młodzieżowy zespół folklorystyczny i kapela ludowa razem z publicznością będzie wspólnie muzykować z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości!

W programie koncertu pieśni i piosenki patriotyczne, melodie ludowe, m.in.
O, mój rozmarynie, Wojenko, wojenko, Piechota, Pierwsza kadrowa, Krakowiak „Płynie, Wisła płynie, Da moja Łysico, Kare kunie, Ach, kieleckie jakie cudne.

Wykonawcy:
Chór „Crescendo” SP nr 9 pod dyrekcją Justyny Magnowskiej-Janickiej
Chór "Unisono" SP nr 11 pod dyrekcją Joanny Migały
Chór Kameralny „Portamento” MDK w Starachowicach pod dyrekcją Bożeny Magdaleny Mrózek
Chór „Bonus” PSP w Piekoszowie pod dyrekcją Marii Wiech
Chór „Violino” PSP w Rzepinie pod dyrekcją Ewy Schmalenberg
Chór „Lutnia” PSP w Szerzawach pod dyrekcją Joanny Migały

Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny „Duża Okrasa” z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie pod dyrekcją Bożeny Sławek i Niny Kusiak
Zespół akompaniujący pod kierownictwem Grzegorza Michty - akordeon
Maria Sadrak - skrzypce
Maciej Bidziński - bęben

Czas trwania ok. 90 minut
Bilety w cenie od 10,00 zł. dostępne w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej oraz on-line na stronie Filharmonii. (tel.41/368-05 -01; 365-54-83).

Organizator:
Narodowe Centrum Kultury

kup bilet on-line


18 października (czwartek), godz. 19.00, Sala Kameralna

PIAZZOLLA
SHOW ME YOUR TANGO

PIAZZOLLA SHOW YOUR TANGO Mezzosopranistka Izabela Kopeć wystąpi z recitalem pieśni Astora Piazzolli. Artyści, którzy towarzyszą solistce, to znakomici muzycy doskonale czujący styl tango nuevo.
Miłośnicy muzyki klasycznej docenią między innymi transkrypcje na głos utworów takich jak np. „Oblivion”, który oryginalnie skomponowany został jako utwór instrumentalny. „Piazzolla. Show Me Your Tango” to estetyczne tango do słuchania i snucia refleksji w dobrym towarzystwie przy wybornym winie. To podróż przez południowe krajobrazy pełne namiętnej miłości, wielkiej pasji, radości i beztroski ale też samotności i egzystencjalnego przeżycia. To także maestria wokalna Izabeli Kopeć, „W słodyczy anielskiego śpiewu pobłyskuje srebrna nić splatająca gwiazdy i słońca, i księżyce wszechświata razem z najdrobniejszymi zakończeniami nerwowymi naszych mięśni i ścięgien – które zapragną kołysania, drżenia i posuwistych piruetów argentyńskiej poezji tańca”, podkreśla dr Ewa Woydyłło, która zdradziła swoją odwieczną miłość do tanga.
Gościem specjalnym zaproszonym przez Izabelę Kopeć będzie genialny bandoneonista, Argentyńczyk Gilberto Pereyra, założyciel i członek wielu zespołów tangowych, który towarzyszył w trasach koncertowych legendarnej Milvie.
Wyjątkowego argentyńskiego smaku dodadzą wirtuozi skrzypiec i gitary klasycznej Maciej Lulek i Wojciech Lipiński na fortepianie zagra znakomity pianista i aranżer Tomasz Filipczak, a całość dopełni ekspresyjną grą kontrabasista Wojciech Gumiński.
Podczas koncertu, który odbędzie się 18 października 2018 w Sali Koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej, godz. 19.00 wysłuchać będzie można kilkunastu utworów tanga argentyńskiego, a wśród nich między innymi Vuelvo al sur, Los Pajaros perdidos, Milonga en ay Menor czy pięknej pieśni pt. „Oblivion”, do której został zrealizowany teledysk.
„Nie sposób w tej muzyce się nie zatopić. Nie sposób słuchać tylko dźwięków, trzeba całym sobą w tej muzyce się pogrążyć, poddawać się jej aż do całkowitego zniewolenia”, pisze psycholożka E. Woydyłło w książeczce do płyty Izabeli Kopeć pt. „Piazzolla. Show Me Your Tango”.

„Słuchaj. Poddaj się. Ulegnij”, Zapraszamy:
https://www.youtube.com/watch?v=-El3jURVxso
https://www.youtube.com/watch?v=YAGTD_O9gsE
https://www.youtube.com/watch?v=MQZ2RInZCSU

Bilety do nabycia w kasie filharmonii:
od A do F - 60 zł
od G do L - 50 zł
na www.kupbilecik.pl

Organizator:
ARTMUS-IK
Izabela Kopeć

kup bilet on-line


20 października (sobota), godz. 17.00, Sala Koncertowa

JEDNO JEST NIEBO DLA WSZYSTKICH
Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

Don Vasyl
Don Vasyl & Roma

Don Vasyl urodził się 10.04.1950 w Łodzi. Rodzina jego należy do dynastii Baro Szero (Wielka Głowa), pochodzi z królewskiej rodziny Cyganów wielkomiejskich, na estradzie od 12 roku życia, kompozytor, autor tekstów, piosenkarz, założyciel zespołu Czarne Perły, był solistą zespołów Terno i Roma.
Don Vasyl jest poetą, animatorem ruchu kulturalnego polskich Cyganów. Jego wiersze ukazały się w dwóch zbiorach poezji „Kujawy piórem malowane” (1995) oraz „Twórcy regionu 2” (1996). Sam jest autorem tomiku wierszy „Pasażerowie niebieskiego taboru” (1998, wznowienie 2005) oraz śpiewnika „ Piosenki Don Vasyla – Jedno jest niebo dla wszystkich” (2007) a także twórcą monologu Cyganki do spektaklu „ Mam na imię Psyche” w reżyserii Marka Wysockiego, w wykonaniu Anny Marii Grabińskiej. Premiera spektaklu odbyła się w kwietniu 2013 roku.
Dwie ostatnie solowe płyty Don Vasyla „Niech pędzą konie” z 2011 roku oraz „Gdzie moja młodość” z 2013 roku zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem przez fanów nie tylko muzyki cygańskiej.

Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni
Zespół Artystyczny Don Vasyl & Roma powstał w 1987 roku – Roma gdyż trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła się poszczycić licznymi tournée po całym świecie, w tym koncertami w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej „Paryskiej Olimpii”.
Z biegiem czasu Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane Cygańskie Gwiazdy – Dziani, Wasyl Junior, Liza, Elza, Carmen, Petro, Endi. Nazwa zespołu zmieniła się na Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni. Zespół ma w dorobku liczne koncerty w kraju i za granicą, częste występy w telewizji.
Dyskografia: 3 płyty analogowe, 20 kaset magnetofonowych, 30 płyt CD, zespół zdobył 11 Złotych Płyt.
Bilety w cenie: 75 zł i 85 zł. dostępne są w Kasie biletowej Filharmonii Świętokrzyskiej, tel.41 368 05 01, 365 54 83 i on-line przez stronę Filharmonii.

Organizator:
Jan Kowalewski tel. 602 108 520

kup bilet on-line


21 października (niedziela), godz. 16.00, Sala Koncertowa

„To się nadaje do kabaretu”
NOWY program kabaretu Smile

	„To się nadaje do kabaretu” NOWY program kabaretu Smile
W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.
Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE.
Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i postaci, które w przerysowany sposób niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl „na żywo”.

Czas trwania: 120 minut

Bilety w cenie 70,00- 100,00 zł dostępne w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej oraz on-line na stronie Filharmonii. (tel.41/368-05 -01; 365-54-83).

Organizator:
„LUX” JERZY GRAZDA
www.lux.biletyna.pl

kup bilet on-line


28 października (niedziela) 2018, godz. 17.00, Sala Koncertowa

EDYTA GÓRNIAK
akustycznie

Edyta Górniak
Szanowni Państwo,
jako Firma LUX Jerzy Grazda - mam zaszczyt i wielką radość zaprosić Państwa na od lat wyczekiwaną przez publiczność Edyty Górniak - Akustyczną Trasę Artystki. Mimo setek wystąpień na wielkich scenach także światowych, Edyta Górniak po raz pierwszy wyrusza w trasę tak niezwykle intymną...
Usłyszymy jej największe przeboje, ale także utwory z płyt, które nigdy wcześniej nie były wykonywane publicznie. To wielka gratka, szczególnie dla największych smakoszy twórczości Edyty.
Zapraszamy na wyjątkowe, muzyczne i tak długo oczekiwane spotkanie z Artystką najwyższej klasy głosu, w towarzystwie muzyki na żywo.


Bilety w cenie od 110,00 do 160,00 zł. dostępne w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej oraz on-line na stronie Filharmonii. (tel.41/368-05 -01; 365-54-83).

Organizator:
„LUX” JERZY GRAZDA
www.lux.biletyna.pl

kup bilet on-line


18 listopada (niedziela) godz. 19.30, Sala Koncertowa

SYMPHONICA 2 ROCK OF POLAND

SYMPHONICA 2 ROCK OF POLAND
Po sukcesie produkcji muzycznej pt. Symphonica, Filharmonia Futura przygotowała drugą część projektu. Tym razem na program koncertu złożą się wyłącznie polskie, kultowe utwory lat 80’. Lata 80’ to czas rozkwitu muzyki rockowej, punkowej i metalowej. Warto więc przypomnieć najważniejsze produkcje tamtych lat. Dla jednych będzie to sentymentalny powrót do lat młodości, dla innych spotkanie z polską twórczością – mówi Mikołaj Blajda.
Utwory w wykonaniu Małgorzaty Ostrowskiej (ex Lombard), Damiana Ukeje, Łukasza Łyczkowskiego oraz i Sylwii Lorens z towarzyszeniem bandu i orkiestry Filharmonii Futura. Wizualizacje wprowadzające w klimat tamtych lat. Niesamowity powrót do czasów PRL poprzez mocną, alternatywną i niepokorną polską muzykę.
Występują: Małgorzata Ostrowska, Łukasz Łyczkowski, Sylwia Lorens, Damian Ukeje oraz Orkiestra Filharmonii Futura.
Scenariusz, reżyseria, aranżacje: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens

Bilety do nabycia w kasie Filharmonii, i na www.kupbilecik.pl
Bilety w cenach od 99 do 149 zł w sprzedaży w sieci salonów muzycznych RIFF, kasie biletowej Filharmonii Świętokrzyskiej tel. 41 368 05 01 i on-line oraz www.kupbilecik.pl

Organizator:
Polska Press.

kup bilet on-line


22 listopada (czwartek), godz. 19.00, Sala Koncertowa

10 TENORÓW

10 Tenorów Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie w Polsce sztuką wokalną artystów z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć projekt, będący jednym z mostów, łączących kultury naszych krajów. Projekt jest też efektem znakomitej, trwającej od wielu lat współpracy z dyrektorem generalnym Teatru Operetki Kijowskiej, Bohdanem Strutynśkym. 10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich.

PROGRAM:
1) Intro
2) C.Esposito - Grande amore
3) A.Lara - Granada
4) L.Dalla - Caruso
5) R.Stolz – Brunetki , blondynki
6) Pieśń Ludowa - Chornii ochi
7) J.Strauss - Wielka sława to zart
8) G.Verdi - Nessun Dorma
9) G.Verdi -La dona e mobile
10) A.Di Capula -O sole mio
11) V.Di Chiarra - La spagnola
12) C.Velasquez - Bessame mucho
13) L.Danza – Funiculi funicula
Część II
1) R.Cocciante - Notre dame Cathedrals
2) N.Gimbel - Sway
3) R.Cociante - Belle
4) T.Renis - Quando Quando Quando
5) H.Zimmer / E.John -The Lion King
6) M.Draws - Delayla
7) L.A.Ried - Sparta Regressa
8) D.Modunio - Volare
9) Zb.Wodecki - Lubie wracać tam gdzie byłem już
10) Ludowa pieśń ukraińska - Chervona Ruta
11) Q.Mendoza - Celito Lindo
12) B.Joel - Uptown girl
13) V.Di Paola - Come Prima

Bilety w cenie 110 zł do nabycia w kasie filharmonii.
Organizator: B&B Jarosław Brussa, tel. 665 277 377, 61 424 28 24

kup bilet on-line


29 listopada (czwartek), godz. 18.00, Sala Koncertowa

Andrzejkowy koncert z piękną muzyką i lampką szampana

"NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA"
KLASYCZNIE I HUMORYSTYCZNIE

Najpiękniejsze melodie świata Wystąpią soliści Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Eweliny Hańskiej - sopran, Danuty Dudzińskiej - sopran, Wiesława Bednarka - baryton, Krzysztofa Marciniaka - tenor oraz zobaczymy piękne układy choreograficzne w wykonaniu solistów baletu Teatru Wielkiego w Łodzi, a wszystkim artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

Podczas ponad dwugodzinnego koncertu /z krótką przerwa/ "Najpiękniejsze melodie świata" usłyszymy wiele pięknych światowych kompozycji jak również arie i duety z największych oper, operetek i musicali. Chcemy zwrócić Państwa uwagę na balet, który zaprezentuje się m.in. w "Tańcu hiszpańskim", "Jeziorze łabędzim" Piotra Czajkowskiego, w polce Johanna Straussa "Auf der Jagd", "Can canie" Jacquesa Offenbacha ...

Program
Rudolf Sieczyński – „Wiedeń, miasto moich marzeń”
Walter Jurmann, Bronisław Kaper – „Ninon, ach uśmiechnij się”
Paul Abraham – „Całować umiem tak jak Tangolita” z operetki „Bal w Savoy’u”
Salvatore Gambardella e Giuseppe Capaldo – „Comme facette mammetta”
Emerich Kalman – czardasz Maricy z operetki „Hrabina Marica”
Johann Strauss – walc „Karety” z operetki „Baron cygański”
Leonard Bernstein – „Tonight” z musicalu „West side story”
Izaak Dunajewski – “Serce, to najpiękniejsze słowo świata” z filmu “Świat się śmieje”
Emerich Kalman – czardasz Sylwii z operetki „Księżniczka czardasza”
Emerich Kalman – „Artystki z variete”z operetki „Księżniczka czardasza”
Jahann Strauss – polka „Auf der Jagd”
Florian Hermann, C.Gierdel – romans rosyjski „Oczy czarne”
Louis Guglielmi – „La vie en rose”
Luigi Denza – “Funiculi, funicula”
Mikis Theodorakis – ZORBA -“Strose to stroma sou”
Iwan Łarionow – “Kalinka”
Andrew Lloyd Webber – „All I ask of you” z musicalu „Upiór w operze”
Jacques Offenbach – “Can can”
Gonzalo Roig – “Quiereme mucho”
Emerich Kalman – “Lekko zwiewnie” z operetki “Hrabina Marica”
Wiązanka włoska: Ruggiero Leoncavallo – „Mattinata”, Ernesto De Curtis – „Wróć do Sorrento”, Luigi Denza – „Funiculi, funicula’, Eduardo Di Capua – „O sole Mio”

Bilety w cenie 100/80/65 zł

Organizator:
Agencja Artystyczna Scenic tel. 505-556-487

kup bilet on-line


1 grudnia (sobota), godz. 18.00, Sala Koncertowa

PERFECT AKUSTYCZNIE

Rockowe MikołajkiZespół Perfect znają wszyscy - od 38 lat występują na polskiej scenie muzycznej. Podczas akustycznego koncertu każdy z nas będzie mógł zanucić przeboje "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Autobiografia" czy "Niewiele ci mogę dać".
Perfect ma na swoim koncie 9 albumów studyjnych, masę nagród oraz wyróżnień, a do tego wszystkiego ogromną sympatię publiczności oraz uznanie dziennikarzy.
Akustyczny koncert zespołu Perfect będzie wspaniałą okazją do usłyszenia największych przebojów w klimatycznych aranżacjach i wyjątkowej oprawie scenicznej.
Zdobywcy Super Jedynki za utwór „Wszystko ma swój czas” w kategorii Super Przebój oraz Super Jedynki widzów na 52 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu!

Bilety dostępne:
Kasa Filharmonii Świętokrzyskiej tel. 41 368 05 01
Organizator tel. 730 860 610
www.kupbilecik.pl

Bilety w cenie 180 zł, 190 zł

Organizator:
Impresario Art

kup bilet on-line


2 grudnia (niedziela), godz. 17.00, Sala Koncertowa

IRA

Rockowe Mikołajki

IRA - triumfatorzy Festiwalu Opole 2010 - w 2017 roku obchodzą swoje 30 LECIE! W związku z tym przygotowali dla swoich Fanów wyjątkowy program koncertowy, oraz wiele niespodzianek na trasie IRA – 30 LAT. Największe przeboje takie jak m.in. "Nadzieja", "Mój dom", "Bierz mnie", "Wiara", "Parę chwil", czy "Nie daj mi odejść" IRA zaprezentuje w nowych - zaskakujących aranżacjach, pojawią się też utwory wcześniej nie wykonywane na koncertach. IRA powstała w 1987roku, a zadebiutowała w 1988 roku. Największe sukcesy w dotychczasowej karierze zespołu przypadły na pierwszą połowę lat 90-tych. IRA wróciła po 7 latach przerwy, wydając w 2002 roku album "Tu i teraz". 29 marca 2004 roku ukazała się nowa studyjna płyta "Ogień", która jest wyraźnym zwrotem w stronę mocnego gitarowego brzmienia i powrotem do muzycznych korzeni zespołu. W marcu 2005 roku IRA wydała kolejnego singla z tej płyty "Parę chwil" - utwór stał się piosenką przewodnią nowego serialu TVP2 pt "Egzamin z życia". "Ogień" będzie zapewne sporą niespodzianką dla fanów znających zespół jedynie z ostatnich dokonań i głębokim ukłonem w stronę tych którzy cenią sobie w muzyce energię, entuzjazm, szczerość i to co wszystko co można określić jednym słowem - po prostu czad! W 2005 roku IRA zagrała ponad 80 koncertów - plenerowych i klubowych w całej Polsce. W styczniu 2006 zespół po dłuższej przerwie spowodowanej operacją Artura powrócił znów na koncertową scenę. Rok 2009 to praca nad nową płytą planowaną na maj, z której pierwszy singiel "Dobry Czas" bierze udział w preselekcjach do Eurowizji. Na przełomie marca i kwietnia zespół wyruszył w ogólnopolską trasę koncertową pod szyldem "Ira Unplugged" prezentującą ich największe przeboje w wersji akustycznej. Przełom 2009/2010 przyniósł Artystom sukces płyty "9", z której na antenach rozgłośni radiowych mogliśmy usłyszeć 5 singli z mega hitem "Nie daj mi odejść" włącznie.

https://www.youtube.com/watch?v=1osrr3eWfv4&index=2&list=PLFCA07C36ADA761EE
https://www.youtube.com/watch?v=rM213vh295M&list=PLFCA07C36ADA761EE
https://www.youtube.com/watch?v=Bp17OY4WAYo
https://www.youtube.com/watch?v=BS6uKBxsGAI


Bilety dostępne:
Kasa Filharmonii Świętokrzyskiej tel. 41 368 05 01
Organizator tel. 730 860 610
www.kupbilecik.pl
Bilety w cenie 100 zł, 110 zł

Organizator:
Impresario Art

kup bilet on-line


8 grudnia (sobota), godz. 13:00 i 19:00, Sala Koncertowa

Do Betlejem - Oratorium na Boże Narodzenie

Do Betlejem - Oratorium na Boże Narodzenie "Oratorium Świąteczne Do Betlejem"- współcześnie napisane kolędy i pastorałki, ciekawe aranżacje, niezwykłe wizualizacje, Jerzy Stuhr jako narrator (głos): https://www.youtube.com/watch?v=2tUbI-d3A44
Poetyckie teksty m.in. Leszka Aleksandra Moczulskiego (autora słów do Nieszporów Ludźmierskich), Jerzy Stuhr jako narrator (głos), urzekająca muzyka Mikołaja Blajdy, krakowskiego producenta muzycznego, dyrygenta i kompozytora. Wyjątkowi wykonawcy: Michał Gasz, Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Orkiestra Filharmonii Futura oraz chór i soliści zespołu Fermata. W sumie blisko 40 artystów na scenie! "Do Betlejem" to barwne, porywające widowisko opowiadające w przystępny i lekki sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. Kolejna propozycja krakowskiej, nowatorskiej Filharmonii Futura to połączenie tradycyjnej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami scenicznymi. Projekcje filmowe i efekty świetlne znakomicie uzupełniają warstwę muzyczną. Widowisko ma charakter familijny i jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku. Filharmonia Futura, zaprasza na świąteczną podróż do Betlejem!

SCENARIUSZ, MUZYKA, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA; PRODUKCJA: SYLWIA LORENS

Bilety w cenie: 50/55/75/95 zł, specjalna oferta dla Szkół i grup zorganizowanych,
*Bilety ulgowe są ważne za okazaniem przy wejściu na spektakl legitymacji szkolnej (dot. zniżki dla dzieci do 13 lat).

kup bilet on-line


5 stycznia (sobota) 2019r., godz. 18.00, Sala Koncertowa
Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy
Noworoczna Gala Operetkowa

Narodowy Teatr Opery i Baletu z Odessy Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych. Podczas trasy koncertowej Gali operetkowo- musicalowej, artyści zajrzą do Kielc. Zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów – łącznie ponad 50-osobowy skład artystyczny. W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych, tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy oraz arii musicalowych. To będzie niezapomniana podróż muzyczna, na której nie może Państwa zabraknąć!

Cena biletu: 110 zł
Organizator:
Jarosław Brussa

kup bilet on-line

góra 
   O Filharmonii  | Aktualności  | Program  | Edukacja  | Bilety  | Wydawnictwa  | Darczyńcy  | Galeria  | Ogłoszenia  | Kontakt

Copyright © 2003 -Grabka.