Strona główna | Imprezy zewnętrzne

Uprzejmie informujemy, że organizatorem niżej wymienionych imprez
nie jest Filharmonia Świętokrzyska.
W związku z tym Filharmonia nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany programów,
terminów lub odwołanie poszczególnych imprez.27 maja (sobota) 2017, godz. 17.00, Sala Koncertowa

Wyjątkowy koncert na Dzień Matki - w szampańskim nastroju Dziękuję Mamo

Wystąpią soliści Teatru Wielkiego-Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi:Danuta Dudzińska - sopran, Ewelina Hańska - sopran, Wiesław Bednarek - baryton, Krzysztof Marciniak - tenor oraz Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Koncert poprowadzi Andrzej Zborowski.
w programie m.in.:
"Mamma"- C.A.Bixio, "List do matki" - W.Lipatow, "Moja pieśń" - Ch.Chaplin, "Matko moja" - P. Majboroda, "Dziękuję mamo" - A.German oraz arie i duety z największych oper, operetek i musicali

Czas trwania koncertu ok. 2 godz. z przerwą na lampkę szampana.

Bilety w w cenie od 55 zł do 75 zł, VIP 90 zł do nabycia w Kasie Filharmonii

kup bilet on-line

Organizator:
Agencja Artystyczna Scenic
tel. 505 556 487

Dziękuję Mamo


10 czerwca (niedziela) 2017, godz. 19.00, Sala Kameralna

„ESSEX” LIVE BAND - SHOW MULTIMEDIALNE

Essex Kolejną muzyczną odsłoną proponowaną Państwu przez Agencję Artystyczną „MagArt” jest Krzysztof Komar – artysta znany pod pseudonimem Essex. Po raz pierwszy w Kielcach zaprezentowane będą hologramy 3D w połączeniu z wyrafinowaną muzyką elektroniczną Essexa, w którego utworach można doszukać się brzmienia takich gatunków jak: House, Jazz, Dub, DnB, Trap czy Ethno. On sam swoją twórczość opisuje jako "muzykę elektroniczną inspirowaną lasem". Postęp technologiczny pozwala na wprowadzenie coraz nowocześniejszych i zaskakujących odbiorcę technologii, a atrakcyjne i często abstrakcyjne wizualizacje wkomponowane w klimatyczne, nietuzinkowe brzmienie artysty pochodzącego z Kielc, oddziałuje na sferę psychologiczną przenosząc słuchaczy w inny wymiar. Kompozytor współpracował dotychczas z takimi artystami jak Kasia Moś, Kuban, Sitek, K-Leah czy Michał Urbaniak. Ma za sobą dwie wydane autorskie płyty: De Ep Fo Rest (2015) - Singiel promujący płytę osiąga na serwisie Youtube milionowe wyświetlenia oraz Dualizm (2017). Wydanie fizyczne to starannie dopracowany projekt sprzedawany wraz z 38 stronicową baśnią.
Do tej pory jego koncerty można było usłyszeć w większości czołowych polskich klubów, takich jak: Projekt Lab (Poznań), Bal, Nowa Jerozolima (Warszawa), Sfinks (Sopot), Alibi (Wrocław), a na koncercie 10 czerwca wzbogaci swoje brzmienie o wokal, skrzypce elektryczne i perkusję grane na żywo.
Wydarzenie to będzie prawdziwą gratką dla fanów nowinek elektronicznych, gdyż hologramy 3D dzięki futurystycznym efektom rodem z filmów science - fiction, silnie działają na wyobraźnię niezależnie od projektowanych animacji; w połączeniu z oryginalną muzyką Essexa stanowić będzie kompozycję kompletną i niepowtarzalną. Od godz. 18 zapraszamy na poczęstunek oraz degustację win, a po koncercie na spotkanie z artystą.
Bilety w cenie 60 zł i 70 zł (ulgowe, grupowe pow.5 osób) dostępne on-line i w kasie filharmonii oraz pod nr Tel: 605 292 119.

Organizator:
Agencja Art.”MagArt” Magdaleny Lisowskiej

kup bilet on-line
21 października (sobota) 2017, godz. 16.30, Sala Koncertowa

SZTUKA „ ZŁODZIEJ”
Eric Chappell

Obsada:
Cezary ŻAK, Renata DANCEWICZ, Rafał KRÓLIKOWSKI, Jacek BRACIAK / Leszek LICHOTA, Izabela KUNA

Tłumaczenie Elżbieta Woźniak, Reżyseria Cezary Żak
Scenografia Maciej Chojnacki
Kostiumy Sylwester Krupiński
Muzyka Krzysztof Komeda

Złodziej Sprawa jest bardzo mocno podejrzana. Cezary Żak wpada w prawdziwe opały. Przyłapany na gorącym uczynku musi tak zwieść wszystkich domowników; Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę Rafała Królikowskiego i Jacka Braciaka, by ci uwierzyli mu, że choć przebywa w obcym domu, wcale nie jest złodziejem. Trudne zadanie? To się dopiero okaże. Zwłaszcza, że przeszukując dom poznał najgłębsze tajemnice mieszkańców. Złodziej z fantazją - psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. A całe to zamieszanie ma na dodatek wielce nieprzewidywalne zakończenie. Tak z grubsza da się określić punkt wyjścia historii, którą opowiada Eric Chappell w sztuce "Złodziej". Autor ten zaliczany jest do grona najlepszych angielskich pisarzy komediowych. Powodzeniem cieszą się nie tylko jego sztuki teatralne. ale także scenariusze filmów i seriali. Sztuka "Złodziej" tak przypadła do gustu Cezaremu Żakowi, że nie mógł sobie i przy okazji widzom odmówić wyreżyserowania jej i zagrania tytułowej roli. Czy dorównał, w głównej roli złodzieja Spriggsa legendzie polskiej sceny - Janowi Kobuszewskiemu (rola Spriggsa 2001 r)? Najlepiej przekonać się o tym osobiście, wybierając się na spektakl. Bowiem "Złodziej" to doskonała gra aktorska, wyśmienita zabawa, błyskotliwe żarty przeplatane brawurowymi zwrotami akcji, a na koniec - zaskakujący finał.
Czas trwania: 120 min. z przerwą.

Sprzedaż biletów:
www.kupbilecik.pl, Kasa biletowa Filharmonii

Bilety w cenie: 70 zł, 80 zł, 90 zł

kup bilet on-line

Organizator:
Impresario Art.
Tel. 730 860 61011 listopada (sobota) 2017, godz. 17.00, Sala Koncertowa

KABARET SMILE
w programie pt. „TO CI TŁUMACZĘ”

Kabaret Smile „To Ci tłumaczę!” – to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sugeruje sam tytuł Andrzej Paweł i Michał podczas prawie 2 godzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które spotykamy w życiu codziennym. Zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia w stylu kabaretu Smile.
Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Pojawia się jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym. Artyści tłumaczą też i zwracają uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii, ale też od dopalaczy. Choć śmiało stwierdzić można że to pierwsze z powodzeniem w nowym programie wykorzystują.
Przyjdź, daj się wciągnąć w show i bądź jego częścią. Daj wytłumaczyć sobie kilka prostych tematów.
Miłego spektaklu!
Czas trwania: 110 minut (zależnie od prędkości transferu wifi)
Bilety w cenie 60,00- 90,00 zł. dostępne w kasie Filharmonii Świętokrzyskiej oraz on-line na stronie Filharmonii. (tel.41/368-05 -01; 365-54-83).

Organizator:
„LUX” JERZY GRAZDA
www.lux.biletyna.pl

kup bilet on-line15 listopada (środa) 2017, godz. 19.00, Sala Koncertowa

Koncert Jubileuszowy
ALOSZA AWDIEJEW
z Zespołem

Alosza Awdiejew Alosza Awdiejew, człowiek-orkiestra. Wybitny artysta, który łączy swoją wieloletnią karierę sceniczną z pasją i pracą na polach szeroko pojętej kultury i nauki. We wszystkim towarzyszy mu jednak zasada, by być potrzebnym zarówno widzom, czytelnikom jak i słuchaczom. Bo to zawsze oni są najważniejsi i tylko dla nich powstają kolejne utwory.
To właśnie z tego powodu koncerty Aloszy Awdiejewa nieodmiennie stanowią niezwykłe przeżycie dla całej widowni. Niespotykana charyzma artysty skupia uwagę wszystkich słuchaczy, którzy nie potrafią oderwać się od muzycznej historii przedstawianej na ich oczach. Alosza Awdiejew jak nikt potrafi budować relację z każdą z osób siedzących na sali. Nie ma znaczenia, czy jest to mała krakowska scena Piwnicy pod Baranami, czy wielotysięczne widownie polskich sal koncertowych. Energia, przekaz i dialog, którym jest każdy występ, są niezmienne.
Gitara, w której dźwiękach od lat kocha się cała Polska jest już nastrojona i czeka na pierwsze pociągnięcie strun. Chociaż na chwilę zapomnijmy o listopadowej słocie i 15 listopada o godzinie 19.00 zanurzmy się w ciepłych nutach, którymi w Filharmonii Świętokrzyskiej będzie dzielił się z nami Alosza Awdiejew. Koncerty jubileuszowe to zawsze wyjątkowe chwile zarówno dla artysty jak i widza, dlatego tym bardziej warto spędzić je w doborowym towarzystwie.

Bilety do nabycia:
Kasa Filharmonii Świętokrzyskiej, twojekoncerty.pl

Bilety w cenie 80 zł i 100 zł

Organizator:
Grupa Seraf Art & Marketing
tel.: 600 889 988

kup bilet on-line

góra 
   O Filharmonii  | Aktualności  | Program  | Edukacja  | Bilety  | Wydawnictwa  | Darczyńcy  | Galeria  | Ogłoszenia  | Kontakt

Copyright © 2003 -Grabka.