Strona główna | Administracja


Administarcja fot. M. Janda

Administracja Filharmonii Świętokrzyskiej fot. M. Janda


Zastępca Dyrektora Jacek Rudnicki
41 368-11-40
sekretariat@filharmonia.kielce.com.pl
Sekretariat Anita Gąska – Asystent dyrektora
41 368-11-40
41 365-54-80
fax. 41 368-11-91
sekretariat@filharmonia.kielce.com.pl
Impresariat Grażyna Patro – Kierownik
41 365-54-94
grazyna.patro@filharmonia.kielce.com.pl

Urszula Sokołowska – Organizator widowni
41 365-54-99
urszula.sokolowska@filharmonia.kielce.com.pl

Iwona Musik – Organizator imprez
41 365-54-93
iwona.musik@filharmonia.kielce.com.pl

Olga Antas – Organizator imprez. Referent ds. marketingu i promocji
41 365-54-99
olga.antas@filharmonia.kielce.com.pl

Justyna Mroczek-Gil – Organizator imprez
41 365-54-97
justyna.mroczek@filharmonia.kielce.com.pl

Sylwester Furmańczyk – Organizator imprez
41 365-54-99
sylwester-furmanczyk@filharmonia.kielce.com.pl
Kasa biletowa Ewa Kwiecień – Księgowa-kasjer
41 368-05-01
ewa.kwiecien@filharmonia.kielce.com.pl

Magdalena Kuroś – Księgowa-kasjer
41 365-54-83
magdalena.kuros@filharmonia.kielce.com.pl
Dział Administracji i Kadr Helena Witkowska – Kierownik
41 365-54-85
kadry@filharmonia.kielce.com.pl

Magdalena Michalecka – Referent ds. administracyjnych
41 365-54-90
magdalena.michalecka@filharmonia.kielce.com.pl

Karolina Milcarz – Referent ds. administracyjnych
41 365-54-84
karolina.milcarz@filharmonia.kielce.com.pl

Dariusz Kozłowski – Referent techniczny
41 365-54-97
dariusz.kozlowski@filharmonia.kielce.com.pl

Paweł Mróz – Referent techniczny
41 365-54-97
pawel.mroz@filharmonia.kielce.com.pl

Anna Herbuś – Referent administracyjny
41 365-54-91
anna.herbus@filharmonia.kielce.com.pl

Jarosław Świercz – Specjalista ds. obsługi instalacji oraz urządzeń elektroenergetycznych, klimatyzacyjnych, grzewczych i oświetleniowych
41 365-54-97
jaroslaw.swiercz@filharmonia.kielce.com.pl

Tomasz Wawszczak – Specjalista ds. akustyki i oświetlenia
41 365-54-97
tomasz.wawszczak@filharmonia.kielce.com.pl

41 365-54-98
Teresa Żarnowiec – Garderobiana, pracownik gospodarczy
Marianna Mielczarek – Garderobiana, pracownik gospodarczy
Ewa Jakubowska – Garderobiana, pracownik gospodarczy
Joanna Krzysiek – Garderobiana, pracownik gospodarczy
Renata Falarowska – Garderobiana, pracownik gospodarczy
Danuta Bitner – Garderobiana, pracownik gospodarczy
Wioletta Sobaś – Garderobiana, pracownik gospodarczy

Recepcja
41 365-54-96
Adrian Serek
Dorota Rogalska
Andrzej Bąbel
Andrzej Rogalski
Rafał Zych
Łukasz Sobolewski
Dział Finansowo-Księgowy Monika Czarnota – Główny Księgowy
41 365-54-86
ksiegowosc@filharmonia.kielce.com.pl

Elżbieta Durlej – Zastępca Głównego Księgowego
41 365-54-89
elzbieta.durlej@filharmonia.kielce.com.pl

Sylwia Chmura-Surpeta – Księgowa
sylwia@filharmonia.kielce.com.pl
41 365-54-88

góra góra



   O Filharmonii  | Aktualności  | Program  | Edukacja  | Bilety  | Wydawnictwa  | Darczyńcy  | Galeria  | Ogłoszenia  | Kontakt

Copyright © 2003 -Grabka.